Кухонний ніж Tramontina Plenus 23429/106
Tramontina Plenus 23429/106 |
|
Рукоятки з поліпропілену. Нержавіюча сталь AISI 420. Гарт в кілька етапів (термічна Гарт, охолодження, проморожування, нагрівання газом).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Plenus 23429/106
Усі ціни 14 →Нож для сыра Tramontina 15,2 см 23429/106 | 199 грн. |
Кухонный нож Tramontina Plenus для сыра 152 мм Black (23429/106) 23429/106 | 297 грн. |
Tramontina Plenus Black 152mm (23429/106) 23429/106 | 174 грн. |
TRAMONTINA Нож Plenus Black (23429/106) 23429/106 | 259 грн. |
Tramontina 23429/106 | 199 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Tramontina Plenus 23429/106
Ціни на Tramontina Plenus 23429/106 |
---|---|---|---|---|
Tramontina Plenus 23429/136 | від 159 грн. | 12 пропозицій | ||
Tramontina Plenus 23429/166 | від 148 грн. | 21 пропозиція | ||
Tramontina Plenus 23429/106 | від 174 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →