Сотейник Fissman Magic Brown 4336 26 см
Фото 8 |
Fissman Magic Brown 4336 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Magic Brown 4336 26 см
Сотейник Fissman Magic Brown 26x6.5 см 2.85 л (4336) | 2 051 грн. |
Сотейник с крышкой Fissman Magic Brown 26x6,5см 4336 | 2 205 грн. |
Сотейник Fissman Magic Brown алюмінієвий з антипригарним покриттям EcoSton | 2 240 грн. |
Сотейник з кришкою Fissman Magic Brown 26x6,5см 4336 | 2 205 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →