Кухонна мийка Blanco Claron 550-U 517221 590x440
Фото 16 |
Blanco Claron 550-U 517221 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Claron 550-U 517221 590x440
Усі ціни 6 →Мийка Blanco CLARON 550-U 521579 | 19 890 грн. |
BLANCO CLARON 550-U (521579) | 25 889 грн. |
Blanco Claron 550-U stal szlachetna 521579 | 20 480 грн. |
Blanco Claron 550-U stal szlachetna 521579 | 20 992 грн. |
Blanco Claron 550-U stal szlachetna 521579 | 21 504 грн. |
Кухонна мийка Blanco Claron 550-U stal szlachetna 521579 | 20 992 грн. |
Модификації Blanco Claron 550-U 517221
Ціни на Blanco Claron 550-U 517221 |
---|---|---|---|---|
Blanco Claron 340-U 517211 380x440 | від 19 590 грн. | 8 пропозицій | ||
Blanco Claron 400-U 517213 440x440 | від 18 290 грн. | 14 пропозицій | ||
Blanco Claron 450-U 517215 490x440 | від 18 590 грн. | 6 пропозицій | ||
Blanco Claron 500-U 517217 540x440 | від 19 490 грн. | 18 пропозицій | ||
Blanco Claron 550-U 517221 590x440 | від 19 890 грн. | 6 пропозицій | ||
Blanco Claron 700-U 517223 740x440 | від 21 760 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →