Кухонна мийка Blanco Delta II 523666 1057х575
Фото 16 |
Blanco Delta II 523666 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Delta II 523666 1057х575
Усі ціни 121 →Blanco DELTA II жасмин 523662 | 34 490 грн. |
Мийка Blanco DELTA II 523656 | 29 290 грн. |
Blanco DELTA II SILGRANIT | 31 680 грн. |
BLANCO DELTA II SILGRANIT® PuraDur® черный (525867) | 28 417 грн. |
BLANCO DELTA II (525867) | 29 199 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →