Кухонна мийка Blanco Livit II 6S 526624 1000х500 клапан
Фото 6 |
Blanco Livit II 6S 526624 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Livit II 6S 526624 1000х500 клапан
Blanco LIVIT II 6 S | 10 890 грн. |
Кухонна мийка Blanco Livit II 6 S Stal Szczotkowana (526624) | 11 644 грн. |
Blanco Livit II 6 S Stal Szczotkowana (526624) | 11 360 грн. |
Blanco Livit II 6 S Stal Szczotkowana (526624) | 11 644 грн. |
Blanco Livit II 6 S Stal Szczotkowana (526624) | 11 928 грн. |
Модифікація моделі:
- Модель 514796 - глянсова поверхня.
- Модель 514797 - текстурована поверхня
Модификації Blanco Livit II 6S 526624
Ціни на Blanco Livit II 6S 526624 |
---|---|---|---|---|
Blanco Livit II 6S 526623 1000х500 | від 9 769 грн. | 9 пропозицій | ||
Blanco Livit II 6S 526624 1000х500 клапан | від 10 890 грн. | 5 пропозицій | ||
Blanco Livit II 6S 526625 1000х500 клапан | від 13 160 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →