Кухонна мийка Blanco Zerox 400/400-U 517259 865х440
Blanco Zerox 400/400-U 517259 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Zerox 400/400-U 517259 865х440
Усі ціни 13 →Blanco ZEROX 400/400-U нерж сталь зерк.полір. 521620 | 51 540 грн. |
Blanco ZEROX 400/400-U | 46 386 грн. |
BLANCO ZEROX 400/400-U нержавеющая сталь (521620) | 41 609 грн. |
BLANCO ZEROX 400/400-U (521620) | 42 753 грн. |
Кухонна мийка Blanco Zerox 400/400-U stal polerowana 521620 | 36 613 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →