Кухонна мийка Blanco Zerox 500-IF Durinox 523098 540x440
Фото 4 |
Blanco Zerox 500-IF Durinox 523098 540x440740x440 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Zerox 500-IF Durinox 523098 540x440
Усі ціни 17 →Blanco ZEROX 500-IF Durinox нерж.сталь Durinox 523098 | 31 590 грн. |
Мийка Blanco ZEROX 500-IF 523098 | 26 890 грн. |
BLANCO ZEROX 500-IF нержавеющая сталь Dark Steel (526245) | 29 976 грн. |
BLANCO ZEROX 500-IF Durinox (523098) | 26 727 грн. |
Кухонна мийка Blanco Zerox 500If Stal Dark Steel (526245) | 32 062 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Blanco Zerox 500-IF Durinox 523098
Ціни на Blanco Zerox 500-IF Durinox 523098 |
---|---|---|---|---|
Blanco Zerox 500-IF Durinox 523098 540x440 | від 26 012 грн. | 23 пропозиції | ||
Blanco Zerox 700-U Durinox 521560 740x440 | від 17 840 грн. | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →