Сковорідка Berlinger Haus Burgundy BH-1946 28 см
Відео 1Фото 3 |
Berlinger Haus Burgundy BH-1946 24 см28 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Burgundy BH-1946 28 см
Усі ціни 8 →Berlinger Haus 28 см (BH-1946) | 1 033 грн. |
Berlinger Haus 28 см (BH-1946) | 1 033 грн. |
Сковорода с пластиковой крышкой Berlinger Haus 28 см BH-1946 | 1 087 грн. |
Berlinger Haus BH-1946 | 1 142 грн. |
Сковорода універсальна Berlinger Haus BH-1946 28 см | 1 440 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Berlinger Haus Burgundy BH-1946
Ціни на Berlinger Haus Burgundy BH-1946 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Burgundy BH-1945 24 см | від 707 грн. | 10 пропозицій | ||
Berlinger Haus Burgundy BH-1946 28 см | від 1 029 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →