Газовий котел Bosch Gaz 6000 WBN-28H RN 28 кВт
33 999 грн. Купити! Газовый котел Bosch Gaz 6000 W WBN 6000-28H RN 7736902014Instrumentarium.com.uaОфіційний партнер Bosch (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
Потужний одноконтурний газовий котел із закритою камерою згоряння для настінного навісного монтажу. Призначений для роботи в побутових системах опалення завдяки підвищеній тепловій потужності (28 кВт) може опалювати житлові, офісні приміщення або комунально-побутові приміщення загальною площею до 224 м². Позиціонується як товар середньої цінової категорії. Забір свіжого повітря для роботи та відведення димових газів відбувається через зовнішню стіну будівлі за допомогою комбінованого коаксіального блоку (діаметри 60/100 або 80/125 мм) або двох окремих труб (80/80 мм).
Котел Bosch Gaz 6000 WBN-28H RN оснащений довговічним мідним теплообмінником із жаростійким алюмінієво-кремнієвим покриттям. Високотехнологічний багаторядний газовий пальник з електронною модуляцією полум'я та широким діапазоном регулювання (від 30 до 100%) дозволяє адаптувати режим роботи апарату до будь-яких погодних умов і дає можливість показувати високий ККД (до 93%). Також варто відзначити низький рівень шуму, зручний висококонтрастний LED-дисплей з підсвічуванням та простоту керування.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Модификації Bosch Gaz 6000 WBN-28H RN
Ціни на Bosch Gaz 6000 WBN-28H RN |
---|---|---|---|---|
Bosch Gaz 6000 WBN-24H RN 24 кВт | від 19 900 грн. | 2 пропозиції | ||
Bosch Gaz 6000 WBN-28H RN 28 кВт | від 33 999 грн. | 1 пропозиція | ||
Bosch Gaz 6000 WBN-35H RN 37.4 кВт | від 25 000 грн. | 1 пропозиція |