Болгарка Bosch PWS 850-125 06033A2708
Відео 2Фото 6 | Товар застарів 2 225 грн. Тип: кутова (болгарка); Споживана потужність (Вт): 850; Кількість обертів (об/хв): 12000; Макс. діаметр диска (мм): 125; додатково: 3 диска; Джерело живлення: електромережа (230 В); Рівень шуму (дБ): 103; Вага (кг): 1.8; |
Bosch PWS 850-125 06033A2708 |
|
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин BoschВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Bosch
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
4 0 1 2 |
Добре справляється з різними домашніми роботами, але професійне навантаження навряд чи потягне. Працює у нас вже більше двох років, але я намагався ніколи не перевантажувати інструмент надмірно. Добре ріже плитку та метал, якісно зачищає поверхню. Універсальний, функціональний Немає Артем Смирнов: користуюся Bosch PWS 850-125 06033A2720 більше року |
Показано 1 з 7 відгуків
ще 6 відгуків
Відеоогляди
Модификації Bosch PWS 850-125 06033A2708
Ціни на Bosch PWS 850-125 06033A2708 |
---|---|---|---|---|
Bosch PWS 850-125 06033A270B | від 2 299 грн. | 27 пропозицій | ||
Bosch PWS 850-125 06033A2720 | від 2 367 грн. | 20 пропозицій | ||
Bosch PWS 850-125 06033A2721 | від 2 419 грн. | 2 пропозиції |