Болгарка Bosch GWS 17-125 CIE Professional 060179H002
Відео 2Фото 6 |
Bosch GWS 17-125 CIE Professional 060179H002 без регулятор обертів регулятор обертів немає безключової заміни |
|
Плавний пуск. Регулювання обертів. Підтримка обертів. Електронний захист двигуна. Запобіжна муфта.
Модель GWS 17-125 CI без налаштування числа обертів та безключовий заміни диска, в моделі GWS 17-125 CIE є установка кількості обертів, немає безключовий заміни диска, а в моделі 060179H00D є установка кількості обертів безключова заміна диска
Мережева КШМ, призначена для використання з дисками і шліфувальними платформами, що мають діаметр 125 мм, а також дротяними щітками-крацовками діаметром 75 мм.пристрій оснащений двигуном потужністю 1700 Вт (корисна потужність 1010 Вт) із запобіжною муфтою, плавним пуском і електронним захистом від перевантажень. У болгарки Bosch GWS 17-125 Cie Professional є регулятор обертів (6 ступенів), який дозволяє змінювати швидкість обертання шпинделя в діапазоні 2800 – 11500 об/хв, щоб налаштовувати шліфувальну машину для виконання того чи іншого виду робіт: відрізних, обдирних або шліфувальних. Переставна рукоятка з вбудованим демпфером, призначеним для зменшення вібрації, може встановлюватися під праву або ліву руку.
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин BoschВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Bosch
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GWS 17-125 CIE Professional 060179H002
Усі ціни 6 →Болгарка Bosch GWS 17-125 CIE 060179H002 | 6 755 грн. |
Болгарка Bosch GWS 17-125 CIE 060179H002 | 5 479 грн. |
Болгарка Bosch Professional GWS 17-125 CIE с регулировкой 060179H002 | 5 999 грн. |
Кутова шліфмашина Bosch GWS 17-125 CIE Professional 060179H002 | 5 999 грн. |
Угловая шлифмашина BOSCH GWS 17-125 CIE Professional 060179H002 | 6 383 грн. |
Болгарка Bosch GWS 17-125 CIE (060179H002) 060179H002 | 6 755 грн. |
Відеоогляди
Модификації Bosch GWS 17-125 CIE Professional 060179H002
Ціни на Bosch GWS 17-125 CIE Professional 060179H002 |
---|---|---|---|---|
Bosch GWS 17-125 CI Professional 060179G002 | від 5 399 грн. | 6 пропозицій | ||
Bosch GWS 17-125 CIE Professional 060179H002 | від 5 479 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →