Болгарка Metabo W 850-125 603608000
Відео 1Фото 4 |
Metabo W 850-125 603608000 |
|
Модель 603608010 без захисту від випадкового включення і кейса, в моделі 603608000 є захист від випадкового включення, немає кейса, а в моделі 603608510 є захист від випадкового включення і кейс в комплекті
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo W 850-125 603608000
Усі ціни 17 →Болгарка Metabo W 850-125 ЗПП (603608000) | 2 294 грн. |
Болгарка Metabo W 850-125 603608000 | 2 199 грн. |
Болгарка Metabo W 850-125 (603608000) 603608000 | 2 199 грн. |
Кутова шліфмашина Metabo W 850-125 603608000 | 2 199 грн. |
Шліфмашина кутова Metabo W 850-125, 125мм, 850Вт (603608000) 603608000 | 2 199 грн. |
ще 12 пропозицій
Товщина хвату, потужність, мінімально допустима спершу думавши що китайська збірка буде недоліком, але ні. Дуже гарна якість. Ну і шумна дуже через прямі шестерні. Трохи важко кнопка вмикається. Vasyl Harasym: користуюся Metabo W 850-125 603608010 кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Metabo W 850-125 603608000
Ціни на Metabo W 850-125 603608000 |
---|---|---|---|---|
Metabo W 850-125 603608010 | від 2 099 грн. | 8 пропозицій | ||
Metabo W 850-125 603608000 | від 2 199 грн. | 17 пропозицій | ||
Metabo W 850-125 Set 603608510 | від 3 096 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Якір класно пролачений, статор йде з німецьких варіантів КШМ. Тільки шестерні прямозубі і відповідно більший гамір. Ручка звичайна пластикова. Кабель прогумування дуже хорошої якості.