Болгарка Bosch PWS 750-125 06033A2422
Відео 2Фото 4 |
Bosch PWS 750-125 06033A2422 125 мм125 мм, кейс |
|
Модель 06033A2422 поставляється без кейса, а модель 06033A2423 — з кейсом
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch PWS 750-125 06033A2422
Угловая шлифмашина Bosch PWS 750-125 06033A2422 | 2 099 грн. |
BOSCH PWS 750-125 | 2 262 грн. |
Кутова шліфмашина Bosch PWS 750-125 Professional | 2 334 грн. |
1 2 1 4 |
Чудовий інструмент гідного бренду! Фанат Боша та болгарка не розчарувала. Потужна, ухватиста, збалансована чудово – працювати легко та приємно. Працював із каменем, профілем та куточками, дошки шліфував – справляється з будь-якою роботою, корпус ледве теплий навіть під навантаженням. Потужна, збалансована, функціональна Немає Роман Мудрик: користуюся Bosch PWS 750-125 06033A2423 більше року |
Показано 1 з 10 відгуків
ще 9 відгуків
Відеоогляди
Модификації Bosch PWS 750-125 06033A2422
Ціни на Bosch PWS 750-125 06033A2422 |
---|---|---|---|---|
Bosch PWS 750-125 06033A2422 | від 2 099 грн. | 3 пропозиції | ||
Bosch PWS 750-125 06033A2423 | від 1 576 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →