Зимова шина Bridgestone Ice Cruiser 7000S 205/55 R16 91T
Відео 13Фото 11 |
Bridgestone Ice Cruiser 7000S 205/55 R16 91T |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Купити Bridgestone Ice Cruiser 7000S 205/55 R16 91T
Усі ціни 8 →Шина Bridgestone Ice Cruiser 7000S 205/55 R16 91T под шип | 4 099 грн. |
Bridgestone Ice Cruiser 7000S 205/55 R16 91T (под шип) | 3 730 грн. |
Bridgestone Ice Cruiser 7000S 205/55 R16 91T (под шип) | 4 320 грн. |
Шини Bridgestone Ice Cruiser 7000S 205/55 R16 91T | 4 400 грн. |
Bridgestone Ice Cruiser 7000S 205/55 R16 91T (под шип) | 4 188 грн. |
Гума Bridgestone Ice Cruiser 7000 (https://ek.ua/BRIDGESTONE-ICE-CRUISER-7000.htm) стала воістину японською легендою. З моменту появи на прилавках в 2010 році і до цих пір вона користується стійким попитом у багатьох автовласників, середовищем проживання «залізних коней» яких є нерозчищені від снігового покриву дороги.
Впізнаваний дизайн
Послідовник популярного «семитисячники» вирушив «в люди» напередодні зими 2018-2019 роках Втім, ще за рік до цього шина була реінкарнована під знаком однієї з «дочок» Bridgestone — в асортименті бренду Firestone її можна зустріти під ім'ям Ice Cruiser 7. Модель озброїли впізнаваним протекторним малюнком V-подібного дизайну. Місце по центру бігової доріжки протектора віддано в розпорядження широкого поздовжнього ребра жорсткості, що забезпечує стабільні зчіпні властивості і збереження курсової стійкості авто при прямолінійній траєкторії руху на високій швидкості. Ну а за слухняність автошини та її «вигрібні» якості відповіді «м'язисті» плечовини.
Сталеві кігті
Чіпкому хвату Bridgestone Ice Cruiser 7000S за дорожнє полотно сприяють численні гострі кромки тривимірних ламелів і «сталеві кігті» шипів протиковзання. Твердосплавні алюмінієві вставки мають конусоподібну форму ближче до верхньої частини і міцно «сидять» в протекторі протягом багатьох тисяч кілометрів пробігу.
Невибагливість
Ще одна принада гуми — невибагливість до якості дорожнього покриття, що пояснюється посиленою конструкцією боковин. Уздовж бортів шини пущений додатковий сталевий корд, поставлений на сторожі ефективного захисту від ударних впливів, проколів і порізів. В результаті невеликі ями і нерівності дороги під колесами авто модель «ковтає» без найменших наслідків. В аналогічному ключі «намальований» протектор зимової шини Lassa Iceways 2. З тією лише різницею, що заводський шипування моделі не передбачено вставити «зуби» у завчасно зроблені отвори під них пропонується самостійно за мірою виникнення такої потреби.