Наручний годинник Casio Baby-G MSG-B100G-1A
Відео 1Фото 2 |
Casio Baby-G MSG-B100G-1A |
|
Час роботи акумулятора без підзарядки-8 місяців, при включеній функції збереження енергії-19 місяців. Повний автоматичний календар до 2099 року.
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio Baby-G MSG-B100G-1A
Усі ціни 17 →Годинник Casio G-Shock G-MS MSG-B100G-1AER | 12 810 грн. |
Жіночий годинник CASIO BABY-G MSG-B100G-1AER | 12 810 грн. |
Часы Casio G-MS MSG-B100G-1AER | 12 810 грн. |
Часы Casio MSG-B100G-1AER | 12 810 грн. |
Наручний годинник Casio MSG-B100G-1AER | 12 779 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості наручного годинника Casio Baby-G MSG-B100G-1A:
- Функції вимикання/вмикання звуку
- Щогодинний сигнал
РекомендуємоПорівняти в таблиці →