Наручний годинник Casio Edifice EFR-520L-1A
Відео 2Фото 5 |
Casio Edifice EFR-520L-1A |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio Edifice EFR-520L-1A
Наручний годинник Casio EFR-520L-1AVEF Срібло\Чорний з підсвіткою кварцові | 11 365 грн. |
Наручний годинник Casio EFR-520L-1AVEF Чорний ремінець | 11 253 грн. |
Наручний годинник Casio EFR-520L-1AVEF Срібло\Чорний водонепроникний | 11 253 грн. |
Наручний годинник Casio EFR-520L-1AVEF Срібло\Чорний Натуральна шкіра | 11 253 грн. |
Годинник Casio Edifice EFR-520L-1AVEF | 11 168 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →