Наручний годинник Casio Edifice EFR-535BK-1A2
Відео 1Фото 9 |
Casio Edifice EFR-535BK-1A2 |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio Edifice EFR-535BK-1A2
Наручний годинник CASIO EFR-535BK-1A2VUDF Чорний\Синій Кварцовий механізм | 10 442 грн. |
Яскравий Наручний годинник CASIO EFR-535BK-1A2VUDF Чорний\Синій | 10 339 грн. |
Наручний годинник CASIO EFR-535BK-1A2VUDF Чорний\Синій протиударний | 10 339 грн. |
Наручний годинник CASIO EFR-535BK-1A2VUDF Чорний\Синій Нержавіюча сталь | 10 339 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →