Наручний годинник Casio G-Shock DW-5610SU-8
Відео 4 |
Casio G-Shock DW-5610SU-8 |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio G-Shock DW-5610SU-8
Усі ціни 19 →Часы Casio G-SHOCK The Origin DW-5610SU-8 | 8 080 грн. |
Мужские часы Casio DW-5610SU-8ER | 5 999 грн. |
Часы Casio DW-5610SU-8ER | 8 080 грн. |
Чоловічий годинник Casio DW-5610SU-8ER | 5 579 грн. |
Наручний годинник Casio DW-5610SU-8 | 8 081 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості наручного годинника Casio G-Shock DW-5610SU-8:
- Щогодинний сигнал
РекомендуємоПорівняти в таблиці →