Наручний годинник Casio G-Shock DW-6900SP-1
Відео 2Фото 5 |
Casio G-Shock DW-6900SP-1 |
|
Модель випущена на честь 25-річчя з моменту випуску моделі DW-6900. Скло з поляризаційним шаром, який змінює колір залежно від кута огляду. Повний авто-календар до 2099 року.
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio G-Shock DW-6900SP-1
Усі ціни 14 →Годинник Casio G-Shock DW-6900SP-1ER | 8 660 грн. |
Чоловічий годинник CASIO G-SHOCK DW-6900SP-1ER | 8 660 грн. |
Часы Casio G-SHOCK Classic DW-6900SP-1ER | 8 660 грн. |
Часы Casio DW-6900SP-1ER | 8 660 грн. |
Наручные часы Casio (DW-6900SP-1ER) | 8 489 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості наручного годинника Casio G-Shock DW-6900SP-1:
- Щогодинний сигнал
РекомендуємоПорівняти в таблиці →