Наручний годинник Casio G-Shock GM-B2100D-1A
Відео 17Фото 12 |
Casio G-Shock GM-B2100D-1A |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio G-Shock GM-B2100D-1A
Усі ціни 20 →Годинник Casio G-Shock GM-B2100D-1AER | 29 060 грн. |
Чоловічий годинник CASIO G-SHOCK GM-B2100D-1AER | 29 060 грн. |
Часы Casio GM-B2100D-1AER | 29 060 грн. |
Мужские часы Casio GM-B2100D-1AER GM-B2100D-1A | 23 499 грн. |
Часы Casio G-SHOCK Classic GM-B2100D-1AER | 29 060 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості наручного годинника Casio G-Shock GM-B2100D-1A:
- Погодинний сигнал часу
- Включення/вимикання звуку кнопок
- Подвійне підсвічування
- Багатомовність днів тижня
- Автоматичний календар до 2099 року
- 12/24-годинне відображення часу
РекомендуємоПорівняти в таблиці →