Наручний годинник Casio G-Shock GM-S5600PG-4
Відео 7Фото 21 |
Casio G-Shock GM-S5600PG-4 |
|
Повний автоматичний календар до 2099 року.
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio G-Shock GM-S5600PG-4
Усі ціни 10 →Жіночий годинник CASIO G-SHOCK GM-S5600PG-4ER | 10 450 грн. |
Часы Casio G-SHOCK The Origin GM-S5600PG-4ER | 6 270 грн. |
Часы Casio GM-S5600PG-4ER | 10 450 грн. |
Часы Casio G-SHOCK The Origin GM-S5600PG-4ER | 6 270 грн. |
Casio GM-S5600PG-4E | 7 880 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості наручного годинника Casio G-Shock GM-S5600PG-4:
- Щогодинний сигнал
РекомендуємоПорівняти в таблиці →