Наручний годинник Casio G-Shock GW-3000M-4A
Відео 3Фото 9 |
Casio G-Shock GW-3000M-4A |
|
Яскраві, міцні й водонепроникні кварцові механічні годинники з ефектним стрілочним циферблатом, функцією хронографа, автоматичною синхронізацією часу по радіоканалу і вбудованою сонячною батареєю. Належать до пристроїв сімейства Casio G-Shock колекції Gravitymaster, яка була розроблена у співпраці з пілотами. Дизайн циферблата включає елементи оформлення кокпіта літаків і авіаційних приладів.
Завдяки такому оформленню і яскраво помаранчевого поліуретанове ремінцю, наручний годинник Casio GW-3000M-4A мають оригінальний зовнішній вигляд і можуть грати роль стильного аксесуара, вигідно доповнює візуальний образ активного і впевненого у своїх силах сучасного чоловіка. Висока ударостійкість дозволяє без будь-яких наслідків витримувати падіння на тверду поверхню з висоти 10 м або тривалий час працювати в умовах сильної вібрації.
В обох ситуаціях точний японський механізм надійно захищений за допомогою спеціального вкладиша з фірмового амортизаційного матеріалу alphaGEL. Великий металевий корпус з високою безелем виготовлений з якісної високолегованої і гіпоалергенною нержавіючої сталі. Годинники можуть використовуватися в заняттях будь-якими водними видами спорту і занурення на глибину до 20 метрів. Циферблат не має активної підсвічування, але стрілки і часові позначки отримали спеціальну люмінесцентну розмітку.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Купити Casio G-Shock GW-3000M-4A
Усі ціни 17 →Годинник Casio G-Shock Premium GW-3000M-4AER | 17 530 грн. |
Чоловічий годинник CASIO G-SHOCK GW-3000M-4AER | 17 530 грн. |
Часы Casio G-SHOCK Master of G GW-3000M-4AER | 17 530 грн. |
Часы Casio GW-3000M-4AER | 17 530 грн. |
Наручные часы Casio GW-3000M-4AER | 17 183 грн. |