Наручний годинник Casio G-Shock GWG-1000-1A3
Відео 16Фото 13 |
Casio G-Shock GWG-1000-1A3 |
|
Топовий наднадійний захищений чоловічий годинник із серії Casio G-Shock Mudmaster. Відноситься до продуктів 2017-го модельного року, позиціонується як пристрій преміумкласу для екстремальних умов використання. Відмінною особливістю моделі став удосконалений корпус збільшеного розміру (ширина 56 мм) і дуже багата функціональність, що включає альтиметр, барометр, цифровий компас, термометр і систему корекції часу за радіосигналами.
Максимально брутальний зовнішній дизайн може стати родзинкою зовнішнього вигляду сучасного чоловіка, за умови, що власник має руку середнього чи великого розміру. Наручний годинник Casio GWG-1000-1A3 оснащується оригінальним японським механізмом і має вражаючий захист від бруду, сильних ударів і води. Буде корисний у похідно-польових і складних погодних умовах, може використовуватися для плавання, зокрема для любительських занурень з аквалангом на помірну глибину.
Гібридний стрілково-цифровий циферблат захищений надтвердим сапфіровим склом, яке має виняткову стійкість до утворення подряпин. Для зчитування показів у темний час доби передбачене світлодіодне підсвічування і люмінесцентні мітки на циферблаті/стрілках. Реалізована фірмова подвійна схема живлення Tough Solar (акумулятор + сонячна батарея, інтегрована в циферблат). За тривалої пасивності в темряві механізм зупиняє хід стрілок і автоматично повертає їх в актуальне положення за появи світла чи натискання на одну з кнопок.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Купити Casio G-Shock GWG-1000-1A3
Усі ціни 33 →Чоловічий годинник CASIO GWG-1000-1A3ER | 39 680 грн. |
Чоловічий годинник CASIO G-SHOCK GWG-1000-1A3ER | 39 680 грн. |
Casio G-Shock GWG-1000-1A3ER | 39 680 грн. |
Часы Casio G-SHOCK Master of G GWG-1000-1A3ER | 39 680 грн. |
Часы Casio GWG-1000-1A3ER | 39 680 грн. |
1 3 1 6 |
зовнішній вигляд перші 1-2 місяці Подарувала дружина на Днюху мені будильник, т.к. знає, що мені подобалися раніше Шокі. Сам би за таку ціну в житті не купив би. Думав годинник буде на довгі роки, але радість була не довгою - майже через місяць зірвалося різьблення на заводній крутилці збоку, годинник насмактався пилу (працюю на будівництві) і почав рипіти і погано натискатися кнопки. Часто збиваються налаштування і без інструкції не повернеш назад. Скло перевіряли - начебто сапфірове, хоча переможним свердлом дряпається. Але користі з нього, якщо годинник гумовий і дуже швидко втрачає зовнішній вигляд. Загалом, коли зовсім здохнуть, куплю звичайні 2900, вони хоч свою ціну виправдовують повністю, а понти мені ні до чого. користуюся Casio G-Shock GWG-1000-1A місяць і більше рекомендую не купувати |
Щось черга не бачу? За такі гроші купувати пластмасу? 25 000 і то дорогувато... За 57490 нар. можна пару нормальних годинників взяти і для екстриму, і на вихід під костюм! Врятує тих, хто хоче побачити час, висоту над рівнем моря, на якій він застряг, сидячи по вуха в багнюці, атмосферний тиск і навіть температуру визначити... А головне компас покаже в який бік повзти і секундомір, за яким заміриш час, поки будеш повзти з бруду ... 5 будильників не дадуть тобі заснути! А щогодинний сигнал нагадає, що вистачить чухати, настав час вигрібати! І все це за якісь 57490! Ціна! |
Удари, бруд і вода не страшні
Годинник є преміальною моделлю протиударної серії G-Shock компанії Casio. Корпус виготовлений з міцного пластику, а ремінець — з гнучкого каучуку. Циферблат з сапфіровим склом і кнопки злегка "втоплені" для додаткового захисту від механічних ушкоджень.
Конструкція добре захищена від вібрацій, впливу пилу і бруду, завдяки чому Casio GWG-1000-1A3 підходять для складних і екстремальних умов експлуатації. Також в годинниках можна пірнати і займатися дайвінгом на невеликих глибинах, оскільки вони витримують тиск води до 20 АТМ (WR200M).
Продумана ергономіка
Кварцовий механізм характеризується високою точністю (похибка до 15 сек/міс). А забезпечити еталонний хід дозволяє синхронізація по радіоканалу, що забезпечує автоматичне калібрування. Функція працює в Західній Європі, США, Японії, Китаї і Канаді.
Модель отримала змішаний стрілково-цифровий циферблат, де люмінесцентні елементи на мітках і стрілках доповнені світлодіодним підсвічуванням, так що проблем з видимістю даних в темний час доби не виникне. До приємних бонусів відноситься функція переміщення стрілок, щоб ті не заважали зчитувати інформацію, робота як від вбудованого акумулятора, так і від сонячної енергії, індикатор запасу ходу.
Велика кількість функцій та датчиків
Casio GWG-1000-1A3 «вміють» відображати місцевий і світовий час, в тому числі в основних містах світу. Вони показують день тижня, число, місяць і рік, дають змогу налаштувати до 5 сигналів будильника, підтримують годинний таймер і секундомір з точністю до однієї сотої секунди.
Ще годинники оснащені цілим набором датчиків, в тому числі компасом для орієнтації на місцевості, барометром і висотоміром (відповідно для вимірювання тиску повітря і висоти), термометром. Надані ними відомості можуть бути корисні в поході або при заняттях спортом.
До недоліків годинникiв відноситься їх громіздкість. Причому це стосується не стільки великого діаметра в 56 мм (на крупній або середній руці модель виглядає добре), скільки їх товщини (18 мм). Годинники можуть сильно заважати при носінні одягу з рукавом чи не залазити під куртки, тісні светри і т. д.
Casio GWG-1000-1A3 — висококласний нішевий продукт як для цінителів лінійки G-Shock і Casio загалом, так і для вимогливих користувачів, яким потрібна ударостійкість, водозахист і додаткові функції.