Наручний годинник Casio G-Shock GA-710GB-1A
Відео 6Фото 5 |
Casio G-Shock GA-710GB-1A |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio G-Shock GA-710GB-1A
Усі ціни 22 →Чоловічий годинник CASIO GA-710GB-1AER | 7 480 грн. |
Чоловічий годинник CASIO G-SHOCK GA-710GB-1AER | 7 480 грн. |
Casio G-Shock GA-710GB-1AER | 7 480 грн. |
Часы Casio GA-710GB-1AER | 7 480 грн. |
Часы Casio G-SHOCK Classic GA-710GB-1AER | 7 480 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →