Наручний годинник Casio Vintage A700WEMS-1B
Casio Vintage A700WEMS-1B |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio Vintage A700WEMS-1B
Усі ціни 20 →Годинник Casio Vintage A700WEMS-1BEF | 3 380 грн. |
Часы Casio VINTAGE ICONIC A700WEMS-1BEF | 3 380 грн. |
Часы Casio A700WEMS-1BEF | 3 380 грн. |
Мужские часы Casio A700WEMS-1B | 2 999 грн. |
Годинник Casio A-700WEMS-1BEF | 3 380 грн. |
ще 15 пропозицій
Додаткові функції і можливості наручного годинника Casio Vintage A700WEMS-1B:
- Щогодинний сигнал
- Автоматичний календар
РекомендуємоПорівняти в таблиці →