Наручний годинник Casio WV-200RD-1A
Фото 3 |
Casio WV-200RD-1A |
|
Автоматичний календар до 2099р.
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio WV-200RD-1A
Усі ціни 16 →CASIO WV-200RD-1AEF | 5 610 грн. |
Чоловічий годинник CASIO ILLUMINATOR WV-200RD-1AEF | 5 610 грн. |
Часы Casio Radio Controlled WV-200RD-1AEF | 5 610 грн. |
Часы Casio WV-200RD-1AEF | 5 610 грн. |
Наручний годинник Casio WV-200RD-1AEF | 5 597 грн. |
ще 11 пропозицій
Додаткові функції і можливості наручного годинника Casio WV-200RD-1A:
- Щогодинний сигнал
- Включення / відключення звуку
- Вибір мови відображення дня тижня
РекомендуємоПорівняти в таблиці →