Наручний годинник Casio WV-59R-1A
Casio WV-59R-1A |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio WV-59R-1A
Усі ціни 18 →Годинник Casio Collection Wave Ceptor WV-59R-1AEF | 3 720 грн. |
Часы Casio WV-59R-1AEF | 3 720 грн. |
Часы Casio Radio Controlled WV-59R-1AEF | 3 720 грн. |
Наручний годинник Casio WV-59R-1AEF | 3 721 грн. |
Наручные часы Casio WV-59R-1AEF | 3 647 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості наручного годинника Casio WV-59R-1A:
- Щогодинний сигнал
- Післясвітіння
- Автокалендар до 2099 року
- Увімк./вимк. звуку кнопок
- Багатомовність
РекомендуємоПорівняти в таблиці →