Сковорідка для млинців Con Brio CB-2215 22 см
Con Brio CB-2215 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Con Brio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Con Brio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Con Brio CB-2215 22 см
Сковорода для млинців Con Brio Eco Granite 22 см CB-2215 0017955 | 416 грн. |
Сковорідка для млинців Con Brio 22 см CB-2215 | 307 грн. |
CB 2215 Сковорода млинна 22 см Eco Granite | 328 грн. |
Спальня для блинців Con Brio CB-2215, 22 см, Eco Granite | 307 грн. |
Сковорода Con Brio CB-2215 | 267 грн. |
Модификації Con Brio CB-2215
Ціни на Con Brio CB-2215 |
---|---|---|---|---|
Con Brio CB-1815 18 см | від 281 грн. | 8 пропозицій | ||
Con Brio CB-2015 20 см | від 255 грн. | 11 пропозицій | ||
Con Brio CB-2215 22 см | від 267 грн. | 5 пропозицій | ||
Con Brio CB-2315 23 см | від 292 грн. | 10 пропозицій | ||
Con Brio CB-2415 24 см | від 309 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →