Літня шина Continental ContiSportContact 3 245/40 R18 97Y
Відео 5Фото 9 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiSportContact 3 245/40 R18 97Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiSportContact 3 245/40 R18 97Y
Continental ContiSportContact 3 245/40 R18 97Y МО | 7 090 грн. |
CONTINENTAL ContiSportContact 3 245/40R18 97Y | 7 255 грн. |
Continental ContiSportContact 3 245/40 R18 97Y | 8 418 грн. |
3 7 12 16 |
Міцність, чіпкість, тиша Ціна, але хороша гума рідко буває дешевою користуюся Continental ContiSportContact 3 245/50 R18 100Y кілька місяців |
Чудова гума. Дорога, так, але дуже чіпка та стійка Ланцюг, тиша, зносостійкість Ціна велика користуюся Continental ContiSportContact 3 245/45 R19 98W кілька місяців |
Показано 2 з 45 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Continental ContiSportContact 3 245/40 R18 97Y
Ціни на Continental ContiSportContact 3 245/40 R18 97Y |
---|---|---|---|---|
Continental ContiSportContact 3 245/40 R18 93Y | від 8 786 грн. | 1 пропозиція | ||
Continental ContiSportContact 3 245/40 R18 93Y Mercedes-Benz | від 7 545 грн. | 4 пропозиції | ||
Continental ContiSportContact 3 245/40 R18 93Y Run Flat | від 5 159 грн. | 2 пропозиції | ||
Continental ContiSportContact 3 245/40 R18 97Y | від 7 090 грн. | 3 пропозиції | ||
Continental ContiSportContact 3 245/40 R18 97Y Mercedes-Benz | від 6 713 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Задоволений гумою на всі 100%, вже встиг випробувати її в різних умовах. Гума не для боліт та лісів, але на трасі поводиться бездоганно!