Літня шина Continental SportContact 6 275/30 R20 97Y
Відео 21Фото 13 |
Виберіть розмір шин
Continental SportContact 6 275/30 R20 97Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental SportContact 6 275/30 R20 97Y
Усі ціни 14 →CONTINENTAL ContiSportContact 6 275/30R20 97Y | 13 500 грн. |
Літня шина CONTINENTAL SportContact 6 275/30R20 97Y | 14 823 грн. |
CONTINENTAL Літня шина CONTINENTAL SportContact 6 275/30R20 97Y | 14 959 грн. |
Continental SportContact 6 (275/30R20 97Y) | 11 050 грн. |
Continental SportContact 6 275/30 ZR20 97Y | 17 112 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Continental SportContact 6 275/30 R20 97Y
Ціни на Continental SportContact 6 275/30 R20 97Y |
---|---|---|---|---|
Continental SportContact 6 275/30 R20 97Y | від 11 050 грн. | 14 пропозицій | ||
Continental SportContact 6 275/30 R20 97Y Audi | від 7 150 грн. | 17 пропозицій | ||
Continental SportContact 6 275/30 R20 97Y Seal Audi | від 12 686 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →