Зимова шина Continental ContiVikingContact 6 245/50 R18 104T
Відео 8Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiVikingContact 6 245/50 R18 104T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiVikingContact 6 245/50 R18 104T
Continental ContiVikingContact 6 245/50 R18 104T XL FR | 6 440 грн. |
Continental ContiVikingContact 6 245/50 R18 104T | 6 686 грн. |
Continental ContiVikingContact 6 245/50 R18 104T XL 68068 | 6 832 грн. |
Continental ContiVikingContact 6 245/50 R18 104T XL FR | 6 682 грн. |
Continental ContiVikingContact 6 245/50R18 104 T | 6 371 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →