Струни DAddario Folk Silk and Steel 11-47 (EJ40)
Фото 4 |
DAddario Folk Silk and Steel 11-47 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAddario 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAddario.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAddario Folk Silk and Steel 11-47
Струна для гітар Струны D`ADDARIO EJ40 Silk & Steel Folk 11-47 | 630 грн. |
Струна для гитар Струны D`ADDARIO EJ40 Silk & Steel Folk 11-47 | 630 грн. |
Струни для акустичної гітари D'Addario EJ40 Silk & Steel Folk Acoustic | 625 грн. |
DAddario EJ40 Silk & Steel Folk (11-47) | 630 грн. |
Струни для акустичних гітар D'Addario EJ40 SILK & STEEL FOLK REGULAR LIGHT | 630 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →