Струни DAddario XT Acoustic 80/20 Bronze 12-56 (XTABR1256)
Фото 3 |
DAddario XT Acoustic 80/20 Bronze 12-56 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAddario 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAddario.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAddario XT Acoustic 80/20 Bronze 12-56
Струна для гітар Комплект струн D'addario XTABR1256 Xt 80/20 Bronze Light | 627 грн. |
Струна для гитар Комплект струн D'addario XTABR1256 Xt 80/20 Bronze Light | 628 грн. |
Струни для акустичної гітари D'Addario XTABR1256 XT 80/20 Bronze Light Top | 622 грн. |
D'Addario XTABR1256 XT 80/20 Bronze Light 12-56 | 627 грн. |
Струни для акустичної гітари D'Addario XTABR1256 XT 80/20 BRONZE LIGHT TOP | 627 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →