Струни DAddario XL Nickel Wound Bass 40-100 (EXL190)
Фото 3 |
DAddario XL Nickel Wound Bass 40-100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAddario 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAddario.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAddario XL Nickel Wound Bass 40-100
Струни для бас-гітари D'Addario EXL190 Nickel Wound Custom Light Electric | 1 065 грн. |
Струны D'ADDARIO EXL190 XL NICKEL WOUND BASS CUSTOM LIGHT (40-100) | 1 072 грн. |
Струни d'addario EXL190 XL CUSTOM LIGHT 40-100 | 1 072 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →