Кавоварка De'Longhi Magnifica Start ECAM 220.31.SSB нержавіюча сталь
Відео 3Фото 5 |
De'Longhi Magnifica Start ECAM 220.31.SSB нержавіюча сталь нержавіюча сталь сріблястий |
|
Регульована висота диспенсера.
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити De'Longhi Magnifica Start ECAM 220.31.SSB нержавіюча сталь
Кофемашина DeLonghi ECAM 220.31.SSB | 15 999 грн. |
Delonghi ECAM220.31.SSB | 15 999 грн. |
De'Longhi Magnifica Start ECAM220.31.SSB | 18 400 грн. |
Відеоогляди
Модификації De'Longhi Magnifica Start ECAM 220.31.SSB
Ціни на De'Longhi Magnifica Start ECAM 220.31.SSB |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Magnifica Start ECAM 220.31.SSB нержавіюча сталь | від 15 999 грн. | 3 пропозиції | ||
De'Longhi Magnifica Start ECAM 220.31.SB сріблястий | від 15 200 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →