Кавоварка De'Longhi Magnifica S ECAM 21.117.SB сріблястий
Відео 4Фото 4 |
De'Longhi Magnifica S ECAM 21.117.SB сріблястий |
|
Автоматична кавова машина для приготування еспресо та інших видів кави, в тому числі кавово-молочних напоїв. Виробником позиціонується як модель середнього класу і має стандартний для цієї цінової категорії набір характеристик. Відрізняється красивим і сучасним дизайном, причому обидві пропонованих забарвлення нейтральні стосовно колірними рішеннями кухні і здатні органічно вписатися практично в будь-який інтер'єр.
Оснащена вбудованою жерновий кавомолкою, яка автоматично забирає необхідну порцію зерен з контейнера ємністю 250 г і робить помел заданої ступеня тонкощі (передбачено 13 позицій). Італійська помпа забезпечує тиск води до 15 бар, а потужний термоблок-бойлер 1450 Вт швидко підігріває її до необхідної температури. Кавоварка De'longhi ECAM 21.117 здатна швидко (менш ніж за одну хвилину) приготувати дві чашечки кави, а при необхідності ви можете оперативно пригостити бадьорить ароматним еспресо, американо або капучіно компанію середніх розмірів. Вона отримала ручної капучинатор з насадкою панарело, з допомогою якого молоко легко збивається в стійку молочну пінку. Система управління дозволяє регулювати міцність напоїв, об'єм порції і навіть її температуру. Система самоочищення може впоратися з макухою від 14 циклів приготування. Також кавоварка обладнана піддоном для підігріву чашок.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Купити De'Longhi Magnifica S ECAM 21.117.SB сріблястий
Усі ціни 10 →Кавомашина автоматична Delonghi Magnifica S ECAM 21.117.SB | 16 280 грн. |
Delonghi ECAM 21.117.SB | 16 536 грн. |
Кавашева Delonghi Magnifica S ECAM 21.117 SB 21.117.SB | 15 499 грн. |
Кавомашина автоматична Delonghi Magnifica S ECAM 21.117.SB | 14 838 грн. |
Кавомашина автоматична Delonghi Magnifica S ECAM 21.117.SB | 14 849 грн. |
Модификації De'Longhi Magnifica S ECAM 21.117.SB
Ціни на De'Longhi Magnifica S ECAM 21.117.SB |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Magnifica S ECAM 21.117.W білий | від 16 263 грн. | 7 пропозицій | ||
De'Longhi Magnifica S ECAM 21.117.SB сріблястий | від 12 690 грн. | 10 пропозицій | ||
De'Longhi Magnifica S ECAM 21.117.B чорний | від 12 120 грн. | 16 пропозицій |