Смартфон Doogee S88 Pro 128 ГБ / 6 ГБ
Відео 57Фото 17 |
Довгограючий смартфон в захисному обмундируванні, покликаний оберігати мобільний пристрій від усіляких негараздів. Модель проявляє несприйнятливість до пилу і вологи, не боїться падінь з півтораметрової висоти, витримує вплив гарячих струменів води під тиском. В цілому, ступінь її захищеності позначена трьома різними таврами: IP68, IP69K і MIL-STD-810G. Основою «підкапотної» частини Doogee S88 Pro став восьмиядерний чипсет MediaTek Helio P70 — мобільний процесор типового медіум-рівня.
Пам'яті смартфону дісталося чимало — 6/128 ГБ. Передня панель корпусу апарата надана в розпорядження 6.3-дюймовому екрану «під прикриттям» скла Gorilla Glass. Трансляція зображення на дисплеї смартфона проводиться в роздільній здатності FullHD+ (2340х1080 пікселів). Запорука довгоживучості моделі криється у використанні особливо потужної акумуляторної батареї ємністю 10000 мАгод. Для прискорення процесу її «заправки» енергією пропонується вдатися до послуг 24-ватного зарядного блока. У додаткових активах смартфона числяться боковий дактилоскопічний сканер, NFC-чип, потрійна основна камера 21 + 8 + 8 МП і фронталка на 16 МП в краплеподібному вирізі верхньої частки екрану.
Купити Doogee S88 Pro 128 ГБ / 6 ГБ
Усі ціни 14 →DOOGEE S88 Pro 6/128GB Black | 7 699 грн. |
Doogee S88 Pro 6/128GB Orange | 7 249 грн. |
DOOGEE S88 Pro 6/128Gb Green | 7 699 грн. |
Doogee S88 Pro 6/128GB Green | 7 549 грн. |
Захищений смартфон Doogee s88 pro ip68 6/128gb black-green | 8 599 грн. |
0 1 3 2 |
У використанні 8-9 місяців 1.Акумулятор тримає дві доби.
2.Тримає удар навіть єкраном униз на асвальт. 3.Вологозахист 1.Погана камера
2.Глючити навігація, поганий датчик геолокації 3. Довго відкриває контакти та дзвонитиме з оригінальної програми. Качавши з плеймаркету іншу і працює нормально. 4.швидко сідає батарея при увімкненній геолокації. користуюся Doogee S88 Pro кілька місяців |
Батарея тримає чудово. максимально було 6 днів. При тому, що постійно працював інтернет, вайбер та інстаграм. Фото та відео зйомка погано передають яскравість, хоча вночі знімає добре. Гучний звук, спочатку здається, що телефон як цегла, але потім звикаєш. Корпус тендітний навколо екрана, потрібен бампер обов'язково. В іншому швидкий телефон батарея тримає чудово, звук хороший камера, корпус Уна Пучик: користуюся Doogee S88 Pro кілька місяців |
Користуюсь телефоном понад два місяці. Камера звичайно не дзеркалка, але не для художніх цілей цілком прийнятна. Бічні кнопки не використовую. Складнощі виникли при виборі утримувача в автомобіль (не знайшов власник на таку товщину телефону). Виручив Aliexpress - замовив там утримувач із бездротовою зарядкою. При відносно активному використанні постійно включені мобільний інтернет, вайфай, GPS, близько 10ч роботи екрану за 2 дні, батареї залишилося 45%. Тобто. в середньому на 2 дні залізно та 3-4 спокійно вистачає. Час роботи. Думає 3-4 секунди перед тим, як завантажити телефонну книгу. HolodH: користуюся Doogee S88 Pro кілька місяців |
Китайська компанія Doogee перше за все прославилась як сильний гравець на арені захищених смартфонів. Її «міцний горішок» з індексом S88 Pro цікавий не тільки своєю міцністю, але й довгоживучістю без підзарядки.
Коронна «фішка»
Коронна «фішка» пристрою — акумулятор на 10000 мАгод з підтримкою 24-ватної технології «заправки». Для нього задекларовано 28 годин автономної роботи в режимі телефонних розмов, на ділі ж смартфон спокійно протримається на плаву 3-4 дні при середньозважених навантаженнях. Серед іншого батарея пристрою підтримує функції бездротової зарядки 10 Вт і реверсивною бездротової зарядки 5 Вт.
Позашляхові якості
Doogee S88 Pro має типову зовнішність «позашляхового» смартфона. Його корпус не боїться пилу і вологи (IP68), дії гарячої води під тиском (IP69K), також йому не страшні падіння з висоти до 2 м (захист у відповідності військовому стандарту MIL-STD-810G). Високий рівень захищеності з використанням ємного акумулятора безпосередньо позначились на габаритах та вазі гаджета — він видався товстим (18.7 мм) та важким (372 м).
LED-індикація
Ззаду у смартфона розташований блок потрійної камери зі стилізацією під квадромодуль. З-під нього виглядають очі прославленої «Залізної людини» — LED-індикатори повідомлень. Індикатори горять синім під час вхідного дзвінка або нового повідомлення, червоним — під час зарядки, а в режимі світломузики ще додається зелений. По «залізу» і екрану тут без сюрпризів — смартфон працює під керуванням «8-ядерника» міцної середньої ланки MediaTek Helio P70, має 6/128 ГБ пам'яті, NFC-чип, IPS-панель формату FullHD+ з розмірами по діагоналі 6.3 дюймів. Загалом, перед нами захищена «робоча конячка» з прицілом на тривалий час автономності.