Умивальник Duravit Bacino 033452 550 мм
Фото 5 |
Duravit Bacino 033452 420 мм550 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Duravit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Duravit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Duravit Bacino 033452 550 мм
Раковина на стільницю Duravit Bagnella 52 см 0334520000 | 15 500 грн. |
Раковина на стільницю Duravit Bagnella 52 см 0334520000 | 12 040 грн. |
Умивальник накладний DURAVIT Bacino 0334520000 550x420x165мм прямокутний б | 28 366 грн. |
Умывальник Duravit Bacino 42x55 см 0334520000 | 15 483 грн. |
Модификації Duravit Bacino 033452
Ціни на Duravit Bacino 033452 |
---|---|---|---|---|
Duravit Bacino 033342 420 мм | від 7 930 грн. | 1 пропозиція | ||
Duravit Bacino 033452 550 мм | від 12 040 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →