Сотейник Edenberg EB-14154 24 см
Фото 7 |
Edenberg EB-14154 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-14154 24 см
Усі ціни 10 →EDENBERG EB-14154 | 1 510 грн. |
Глибока сковорода Edenberg 24*7см із нержавіючої сталі з кришкою (EB-14154 | 1 325 грн. |
Сковорода глубокая с крышкой Edenberg EB-14154 24 см | 1 988 грн. |
Сковорода з кришкою з нержавіючої сталі з тришаровим антипригарним покритт | 1 475 грн. |
Сковорода глибока з кришкою Edenberg EB-14154 24 см | 1 573 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →