Сковорідка Edenberg EB-14515 28 см чорний
Фото 3 |
Edenberg EB-14515 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-14515 28 см чорний
Усі ціни 12 →EDENBERG EB-14515 | 1 902 грн. |
Набір пателень Edenberg EDENBERG EB-14515 з антипригарним мраморним покрит | 1 545 грн. |
Набор сковородок Edenberg 24/28/28см с антипригарным мраморным покрытием ( | 1 650 грн. |
Набір сковорідок Edenberg EB-14515 з мармуровим покриттям | 1 599 грн. |
Глибока сковорода зі знімними ручками 24/28/28 см Edenberg EB-14515 | 1 709 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →