Сковорідка Edenberg EB-13028 24 см
Фото 7 |
Edenberg EB-13028 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-13028 24 см
Сковорода кругла глибока 24 см з кришкою Edenberg EB-13028 Антипригарне по | 1 710 грн. |
Cковорода з кришкою Edenberg EB-13028 із нержавіючої сталі 24 см 1,8 л | 1 710 грн. |
Сковорода з кришкою професійна з неіржавкої сталі EDENBERG 24 см червона ( | 1 380 грн. |
Сковорода Edenberg з нержавіючої сталі з кришкою з тришаровим антипригарни | 1 165 грн. |
Сковорода професійна з стільниками та антипригарним покриттям Edenberg EB- | 1 430 грн. |
Модификації Edenberg EB-13028
Ціни на Edenberg EB-13028 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-13026 20 см | від 995 грн. | 14 пропозицій | ||
Edenberg EB-13027 22 см | від 1 090 грн. | 16 пропозицій | ||
Edenberg EB-13028 24 см | від 1 165 грн. | 6 пропозицій | ||
Edenberg EB-13029 26 см | від 1 393 грн. | 3 пропозиції | ||
Edenberg EB-13030 28 см | від 1 975 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →