Кондиціонер Electrolux Fusion EVO DC EACS/I-07HFE/N3 22 м² (Fusion EVO Inverter)
Стильний, надійний і порівняно доступний побутової інверторний кондиціонер у форматі спліт-системи настінного монтажу. Призначений для обслуговування офісних і житлових приміщень площею до 22 м². Оснащений зовнішнім блоком з енергоефективним і довговічним інверторним компресором. Здатний працювати в режимах охолодження, обігріву та циркуляції (до 420 м³/год). Завдяки технології «4D-потік» здійснює автоматичне управління горизонтальними і вертикальними жалюзі для оптимального перемішування повітря в приміщенні.
Як і всі кондиціонери Electrolux, виготовлений з використанням якісних комплектуючих і надійних конструкційних матеріалів. Відрізняється стильним лаконічним дизайном внутрішнього блоку і сучасною мікропроцесорною системою керування з програмованою 24-годинним таймером. Обладнаний системою механічного очищення повітря від пилу, вовни, пуху і додатковим електростатичним (плазмовим) фільтром, що затримує найдрібніші частинки алергенів.
Кондиціонер Electrolux Fusion EVO DC EACS/I-07HFE/N3 адаптований до вітчизняних кліматичних умов і може стабільно працювати на обігрів навіть ранньої весни і пізньої осені (зберігає ефективність при температурі зовнішнього повітря до -15 °C). Для швидкого охолодження приміщень підтримує тимчасовий режим підвищеної потужності. Тиха нічна робоча програма дозволяє використовувати його в житлових зонах.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Купити Electrolux Fusion EVO DC EACS/I-07HFE/N3 22 м²
Кондиціонер Electrolux EACS/I-07HFE/N3 | 8 990 грн. |
Кондиціонер Electrolux EACS/I-07HFE/N3 | 8 960 грн. |
Кондиціонер Electrolux EACS/I-07HFE/N3 | 8 992 грн. |
Кондиціонер Electrolux Fusion Evo DC Inverter EACS/I-07HFE/N3 | 15 320 грн. |
Модификації Electrolux Fusion EVO DC EACS/I-07HFE/N3
Ціни на Electrolux Fusion EVO DC EACS/I-07HFE/N3 |
---|---|---|---|---|
Electrolux Fusion EVO DC EACS/I-07HFE/N3 22 м² | від 8 960 грн. | 4 пропозиції | ||
Electrolux Fusion EVO DC EACS/I-09HFE/N3 26 м² | від 9 410 грн. | 5 пропозицій | ||
Electrolux Fusion EVO DC EACS/I-12HFE/N3 32 м² | від 9 820 грн. | 5 пропозицій | ||
Electrolux Fusion EVO DC EACS/I-18HFE/N3 52 м² | від 27 950 грн. | 1 пропозиція | ||
Electrolux Fusion EVO DC EACS/I-24HFE/N3 70 м² | від 35 250 грн. | 1 пропозиція |