Кондиціонер Mitsubishi Heavy Premium SRK50ZS-W/SRC50ZS-W 50 м²
Відео 2Фото 5 |
Mitsubishi Heavy Premium SRK50ZS-W/SRC50ZS-W 50 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:50 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:1350/1560 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+++
Функції:нічний режим, чергове опалення, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Premium SRK50ZS-W/SRC50ZS-W
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Heavy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Heavy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitsubishi Heavy Premium SRK50ZS-W/SRC50ZS-W 50 м²
Усі ціни 24 →Кондиціонер спліт-система Mitsubishi Heavy SRK50ZS-W/SRC50ZS-W 13062022145 | 60 202 грн. |
MITSUBISHI HEAVY SRK50ZS-W/SRC50ZS-W | 71 008 грн. |
Кондиціонер Mitsubishi Heavy SRK50ZS-W/SRC50ZS-W | 76 250 грн. |
Кондиціонер Mitsubishi Heavy SRK50ZS-W/SRC50ZS-W | 55 525 грн. |
Кондиціонер MITSUBISHI HEAVY PREMIUM INVERTER SRK50ZS-W/SRC50ZS-W | 57 400 грн. |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Mitsubishi Heavy Premium SRK50ZS-W/SRC50ZS-W
Ціни на Mitsubishi Heavy Premium SRK50ZS-W/SRC50ZS-W |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Heavy Premium SRK20ZS-W/SRC20ZS-W 20 м² | від 30 159 грн. | 23 пропозиції | ||
Mitsubishi Heavy Premium SRK25ZS-W/SRC25ZS-W 25 м² | від 33 207 грн. | 20 пропозицій | ||
Mitsubishi Heavy Premium SRK35ZS-W/SRC35ZS-W 35 м² | від 39 535 грн. | 21 пропозиція | ||
Mitsubishi Heavy Premium SRK50ZS-W/SRC50ZS-W 50 м² | від 55 480 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →