Витяжка ELEYUS Gemini 700 LED 52 WH білий
ELEYUS Gemini 700 LED 52 WH білий білий чорний |
|
Продуктивна кухонна витяжка з сенсорним електронним управлінням, периметральним всмоктуванням і світлодіодним підсвічуванням. Вбудовується в нижню частину кухонної шафи шириною не менше 55 см, яка розташовується прямо над варильною поверхнею. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений обслуговування кухонь площею до 15 м². У змонтованому вигляді на увазі розташована лише скляна робоча поверхня та сенсорні органи управління.
Елегантний зовнішній дизайн забезпечує привабливий вигляд, а видима скляна поверхня витяжки ELEYUS Gemini 700 LED 52 WH легко очищається від будь-яких типових забруднень за допомогою популярних засобів побутової хімії. Така модель добре поєднується з популярними розмірами компактних кухонних газових та електричних плит та варильних поверхонь. Зручне та інтуїтивно зрозуміле сенсорне керування дозволяє вибирати три режими продуктивності та включати-вимкнути локальне світлодіодне освітлення. Перша швидкість гарантує гідну продуктивність та помірний рівень шуму (не більше 53 дБ), який не стане на заваді розмові або перегляду телевізора.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Купити ELEYUS Gemini 700 LED 52 WH білий
Усі ціни 32 →Кухонна витяжка Eleyus GEMINI 700 LED 52 WH | 9 759 грн. |
ELEYUS GEMINI 700 LED 52 WH | 9 170 грн. |
Витяжка вбудована Eleyus Gemini 700 Led 52 WH | 8 261 грн. |
ELEYUS GEMINI 700 LED 52 WH | 9 124 грн. |
Вытяжка Eleyus Gemini 700 Led 52 Wh | 7 830 грн. |
Модификації ELEYUS Gemini 700 LED 52 WH
Ціни на ELEYUS Gemini 700 LED 52 WH |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Gemini 700 LED 52 WH білий | від 6 780 грн. | 32 пропозиції | ||
ELEYUS Gemini 700 LED 52 BL чорний | від 6 130 грн. | 48 пропозицій |