Витяжка ELEYUS Della 700 50 BG бежевий
Фото 10 |
ELEYUS Della 700 50 BG бежевий |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Della 700 50 BG бежевий
Усі ціни 16 →Витяжка Eleyus Della 700 50 BG | 5 300 грн. |
Вытяжка Eleyus Della 700 50 Bg | 5 366 грн. |
вытяжка eleyus della 700 50 bg | 5 552 грн. |
Витяжка ELEYUS Della 700 50 BG | 5 239 грн. |
Кухонная вытяжка Eleyus Della 700 50 BG | 5 751 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації ELEYUS Della 700 50 BG
Ціни на ELEYUS Della 700 50 BG |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Della 700 50 BG бежевий | від 5 239 грн. | 16 пропозицій | ||
ELEYUS Della 700 50 WH білий | від 5 199 грн. | 34 пропозиції | ||
ELEYUS Della 700 50 IS BL нержавіюча сталь | від 5 170 грн. | 36 пропозицій | ||
ELEYUS Della 700 50 BL чорний | від 5 346 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →