Витяжка ELEYUS Integra 800 LED 52 BL чорний
Фото 8 |
ELEYUS Integra 800 LED 52 BL чорний 2023 рікпотужна білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Integra 800 LED 52 BL чорний
Усі ціни 28 →Кухонна витяжка Eleyus INTEGRA 800 LED 52 BL | 9 719 грн. |
ELEYUS INTEGRA 800 LED 52 BL | 9 131 грн. |
Витяжка вбудована Eleyus Integra 800 52 BL | 8 299 грн. |
Вытяжка Eleyus Integra 800 Led 52 Bl | 9 210 грн. |
ELEYUS INTEGRA 800 LED 52 BL | 9 085 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації ELEYUS Integra 800 LED 52 BL
Ціни на ELEYUS Integra 800 LED 52 BL |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Integra 800 LED 52 WH білий | від 8 600 грн. | 24 пропозиції | ||
ELEYUS Integra 800 LED 52 BL чорний | від 8 299 грн. | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →