Витяжка ELEYUS Kent 700 50 BR коричневий
Фото 27 |
ELEYUS Kent 700 50 BR коричневий |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Kent 700 50 BR коричневий
Усі ціни 22 →Кухонна витяжка Eleyus KENT 700 50 BR | 4 199 грн. |
ELEYUS KENT 700 50 BR | 4 020 грн. |
Витяжка купольна Eleyus Kent 700 50 BR | 3 320 грн. |
Вытяжка Eleyus Kent 700 50 Br | 3 500 грн. |
ELEYUS KENT 700 50 BR | 4 000 грн. |
ще 17 пропозицій
Модификації ELEYUS Kent 700 50 BR
Ціни на ELEYUS Kent 700 50 BR |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Kent 700 50 WH білий | від 4 252 грн. | 29 пропозицій | ||
ELEYUS Kent 700 50 BR коричневий | від 2 880 грн. | 22 пропозиції | ||
ELEYUS Kent 700 50 IS нержавіюча сталь | від 4 484 грн. | 40 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →