Витяжка ELEYUS Storm G 960 LED SMD 60 WH білий
Відео 1Фото 15 | 7 659 грн. Купити! Кухонна витяжка Eleyus Storm G 960 LED SMD 60 WHМаркетплейс: Rozetka.ua ELESHOPЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
ELEYUS Storm G 960 LED SMD 60 WH білий потужна |
|
Модель Storm G 960 відрізняється від Storm 960 наявністю скляного фронту на висувній панелі.
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації ELEYUS Storm G 960 LED SMD 60 WH
Ціни на ELEYUS Storm G 960 LED SMD 60 WH |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Storm G 960 LED SMD 60 BG бежевий | від 6 558 грн. | 28 пропозицій | ||
ELEYUS Storm G 960 LED SMD 60 WH білий | від 7 659 грн. | 1 пропозиція | ||
ELEYUS Storm G 960 LED SMD 60 BL чорний | від 7 429 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →