Витяжка Elica Shire BK/A/90 чорний
Фото 5 |
Elica Shire BK/A/90 чорний потужна білий чорний |
|
Широка, продуктивна та при цьому зовні приваблива кухонна витяжка похилого типу, що позиціонується виробником у верхній ціновий сегмент. Пристрій може похвалитися стильним фасадом із покриттям із загартованого скла, сучасною сенсорною панеллю управління, а також ефективною системою щілинного всмоктування – втягування повітря здійснюється через спеціальні щілини по периметру фасаду пристрою.
Завдяки збільшеній до 90 см ширині корпусу кухонна витяжка Elica Shire BK/A/90 може максимально ефективно працювати з найширшим асортиментом газових та електричних варильних поверхонь, у тому числі з їх широкими модифікаціями. В основі пристрою знаходиться електродвигун потужністю 272 Вт з максимальною продуктивністю 1200 м / год. Сенсорна панель керування дозволяє швидко регулювати поточну продуктивність роботи. У комплектації передбачений алюмінієвий жироуловлювальний фільтр, який можна сміливо мити в посудомийній машині при температурі води 65°. Серед іншого звернемо увагу на те, що модель представлена на ринку в двох кольорах - чорний і білий, що дозволяє підібрати модифікацію під існуючий інтер'єр кухні.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elica.
Купити Elica Shire BK/A/90 чорний
Усі ціни 31 →Elica SHIRE BL / A / 90 | 11 999 грн. |
ELICA SHIRE BL/A/90 | 11 999 грн. |
Кухонні витяжки Elica SHIRE BL/A/90 (8460) | 10 450 грн. |
Витяжка похила Elica SHIRE BL/A/90 | 9 999 грн. |
ELICA SHIRE BL/A/90 | 10 999 грн. |
Дуже галаслива навіть на першій швидкості. Крім того скло вібруємо та видає низькочастотний гул Красива Шум, вібрація Sergey Getman: користуюся Elica Shire WH/A/90 кілька місяців |
Модификації Elica Shire BK/A/90
Ціни на Elica Shire BK/A/90 |
---|---|---|---|---|
Elica Shire WH/A/90 білий | від 10 149 грн. | 18 пропозицій | ||
Elica Shire BK/A/90 чорний | від 9 980 грн. | 31 пропозиція |