Сходи ELKOP VHR H 1x14 372 см (40959)
Фото 2 |
ELKOP VHR H 1x14 |
|
Сходи обладнана стабілізуючої планкою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELKOP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELKOP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELKOP VHR H 1x14 372 см
Усі ціни 9 →Драбина приставна ELKOP VHR Hobby 1x14 алюмінієва, 3727 мм (38180) 38180 | 3 898 грн. |
Драбина приставна односекційна Elkop VHR Н 14 сходинок | 3 898 грн. |
Драбина приставна Elkop VHR Hobby 1x14 38180 | 3 899 грн. |
Драбина Elkop VHR Hobby 1x14 | 3 898 грн. |
Драбина приставна ELKOP 3,72м 14сх. VHR H VHR Н 1*14 | 3 703 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації ELKOP VHR H 1x14
Ціни на ELKOP VHR H 1x14 |
---|---|---|---|---|
ELKOP VHR H 1x6 165 см | від 1 605 грн. | 5 пропозицій | ||
ELKOP VHR H 1x7 190 см | від 1 910 грн. | 7 пропозицій | ||
ELKOP VHR H 1x8 216 см | від 2 142 грн. | 14 пропозицій | ||
ELKOP VHR H 1x9 242 см | від 2 292 грн. | 10 пропозицій | ||
ELKOP VHR H 1x10 268 см | від 2 612 грн. | 10 пропозицій | ||
ELKOP VHR H 1x12 320 см | від 3 263 грн. | 9 пропозицій | ||
ELKOP VHR H 1x14 372 см | від 3 703 грн. | 9 пропозицій | ||
ELKOP VHR H 1x16 424 см | від 4 613 грн. | 7 пропозицій | ||
ELKOP VHR H 1x18 476 см | від 4 942 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →